POKOJE


Pokój Zima - 2 osobowy

Cena od 80 PLN

liczba osób: 2,

Pokój Zima - przestronny pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim oraz łazienką. Stylizacja pokoju nawiązuje do bajecznej Bawarii. Balkon od strony południowej z widokiem na Tatry, piękny ogród i stoki narciarskie w Białce Tatrzańskiej.

więcej


Pokój Wiosna - 2 osobowy

Cena od 80 PLN

liczba osób: 2,

Pokój Wiosna - przestronny pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim oraz łazienką utrzymany w pastelowych tonacjach zielieni i żółci. Stylizacja pokoju nawiązuje do bajecznej Bawarii. Balkon od strony południowej z widokiem na Tatry, piękny ogród i stoki narciarskie w Białce Tatrzańskiej.

więcej


Biblioteka

Cena od brak danych

liczba osób: 0,

Biblioteka, pokój dostępny dla wszystkich gości pragnących oddać się w ciszy lekturze. W naszej bibliotece znajdziecie Państwo książki z wielu dziedzin literatury zarówno dla dzieci młodzieży jaki i dorosłych.

więcej


Pokój Lato - 5 osobowy

Cena od 220 PLN

liczba osób: 5,

POKÓJ LATO - przestronny pokój typu studio dwupozimowy z łazienką idealny dla Rodziny z trojgiem dzieci. Tonacja barw nawiązuje do lata, słodkich malin bądź soczystej wiśni. Wyposażony w stylowe meble bawarskie min: łoże małżeńskie, sofa-dostawka, duża szafa, stolik, krzesła. Na poddaszu dwa oddzielne łóżka. Wystawa okien południowo-zachodnia z widokiem na góry Tatry, Gorce, wyciągi narciarskie w Białce Tarzańskiej.

więcej


Pokój Jesień - 4 osobowy

Cena od 160 PLN

liczba osób: 4,

POKÓJ JESIEŃ - przestronny pokój typu studio dwupozimowy z łazienką, idealny dla rodziny z dwojgiem dzieci. Tonacja barw nawiązuje do koloru jesiennych liści. Wyposażony w drewniane meble min: łoże małżeńskie, duża szafa, stolik, krzesła. Na poddaszu dwa oddzielne łóżka. Wystawa okien południow-wschodnia z widokiem na góry Tatry oraz ogród.

więcej


Pokój Maciejka - 2 osobowy

Cena od 50 PLN

liczba osób: 2,

POKÓJ MACIEJKA - przytulny pokój z łazienką. Tonacja barw nawiązuje do kwiatu MACIEJKI. Wyposażony w rozkładaną sofę, stolik, szafę. Wystawa okien północna z widokiem na góry Gorce oraz skałki z Rezerwatu Przyrody Przełom Białki.

więcej


Kącik zabaw dla dzieci

Cena od brak danych

liczba osób: 0,

Pomieszczenie przyległe do saloniku TV, wyposażone w stolik dziecięcy, półki z pluszakami, lalkami, samochodzikami, książeczkami i innymi drobiazgami zajmującymi pociechy naszych Gości.

więcej


Salonik gościnny

Cena od brak danych

liczba osób: 0,

Pomieszczenie usytuowane na poddaszu w sąsiedztwie biblioteki, duża kanapa, można wygodnie usiąść z przyjaciółmi, jednocześnie mając "na oku" dzieci bawiące się w "Kąciku zabaw" 

więcej


Sala Kominkowa

Cena od brak danych

liczba osób: 0,

W trosce o wygodę Naszych Gości przygotowaliśmy Salon Kominkowy,w którym serwujemy smaczne domowe posiłki. Kamaeralny charakter pomiesznia zachęca do wieczornych posiadów przy kominku.

więcej


Apartament Babie Lato - 4 osobowy

Cena od 220 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 40m2

więcej


Pokój Przedwiośnie - 3 osobowy

Cena od 120 PLN

liczba osób: 3, powierzchnia: 20m2

więcej